Voor heel wat mensen binnen onze verenigingen is het niet vanzelfsprekend om Kerstmis te vieren.
Daarom sloegen ATD Vierde Wereld Oostende, de Beweging voor Mensen met een Laag Inkomen en Kinderen Oostende en CAW Noordwest-Vlaanderen – samen verenigd in de aRmbassade – de handen in elkaar om dit wél mogelijk te maken.
Op 20 december kwamen meer dan honderd leden van de aRmbassade samen voor een warm en gezellig kerstfeest.
Enkele vrijwilligers waren al de dag voordien en ook ’s ochtends vroeg druk in de weer om het lokaal Duin en Zee om te toveren tot een sfeervolle kerstplek.
De dag werd gevuld met een aperitief, gezellig tafelen met een heerlijke maaltijd en dessert, een kerstbingo met prijzen voor jong en oud én kinderanimatie.






Alles samen zorgde dit voor een onvergetelijke en hartverwarmende dag.
Kerstmis is het feest van de geboorte, van licht en hoop, dat we meestal in familiekring vieren. Ook binnen onze aRmbassadefamilie willen we dit licht laten schijnen en de hoop op meer menselijkheid in onze kleine en grote wereld delen en uitdragen.
Met dank aan Stad Oostende, die deze activiteit mee mogelijk maakte.
B.V.